Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Subiektywny przewodnik po prezentach by Ratel24.pl

2022-12-04
Subiektywny przewodnik po prezentach by Ratel24.pl

Subiektywny przewodnik po prezentach by Ratel24. W tym krótkim przewodniku postaram się w różnych kategoriach cenowych zaproponować pomysł na świąteczny prezent. Wiadomo jest, że praktyczne upominki są tymi najlepszymi, a grupa praktycznych prezentów remontowych jest na szczycie rankingu na niespodziankę pod choinkę. Wszystkie wybrane przeze mnie propozycje są ogólnodostępne. Dla ułatwienia podaję, że najłatwiej znaleźć je oczywiście na www.Ratel24.pl , Allegro / Alliexpress lub sklepach typu Jula.

 

 

 

Grupa I   0 zł - 40 zł

W tej kategorii znajduje się z pozoru najgorszy prezent świąteczny, a mianowicie skarpetki. Jednak jeden mały szczegół zmienia całkowicie odbiór naszej niespodzianki.

Propozycja nr 1. to skarpetki budowlane! Te z logiem jednej ze znanych firm produkujących narzędzia całkowicie zmienia ich odbiór! Dodają +5 pkt do siły remontowej oraz jestem przekonany, że otrzymają specjalną przegrodę w szufladzie na tak zwane specjale zadania! Popularne i ogólnodostępne to firmy CAT (żółte logo). Były kiedyś też firmy Milwaukee, ale teraz to biały kruk wśród skarpet.  

Propozycja nr 2. To coś co możemy dać najcenniejszego, czyli troskę o zdrowie. Dlatego w tej grupie znalazła się czapka. Oczywiście z modyfikacją, aby na hali garażowej nie było wstydu. Czapka z lampką LED.

Propozycja nr. 3 z naszego sklepu www.ratel24.pl to mała skrzynka na drobne śruby i inne takie. QS Multi Organizer System Two

Grupa II 40 zł – 90 zł

Aby rozwinąć nasz prezent nr 1. i pójść za ciosem proponuję dołożyć bokserki budowlane oraz specjalny chwytak-podnośnik, który sprawi że zbieranie skarpet z podłogi przez obdarowanego nabierze nowego wymiaru.

Kolejna propozycja prezentowa to zapychacz torby czyli zestawy baterii akumulatorów na czarną godzinę i trudniejsze czasy energetyczne.

Must have w tej grupie. Zestaw naprawczy WD-40 i szara taśma wraz z mapą procesu. Wyjątkowo tą mapę można wydrukować i dołączyć pod choinkę)

W tej grupie cenowej na podstawie ilości sprzedaży proponuję zakup Skrzyni Narzędziowej Qbrick System PRO Toolbox

 

Grupa III 85 zł – 150 zł

Tu chciałbym obalić stereotyp o tym, jako że istnieje coś takiego jak "za dużo śrubokrętów" . Do dziś wiadomo tylko, że jeden zestaw to za mało :) Możliwości jest kilka. Od wariantów podstawowych po te bardziej wykwalifikowane ze specjalnym przeznaczeniem. Dostrzec niedostrzeżone to propozycja na lampę led z akumulatorem. W tym wypadku przydatna nie tylko w garażu, ale również w poszukiwaniach wszelakich elementów lego pod meblami.

Dla bardzie zaawansowanych remontowników polecam regał - prosty pomysł polegający na trzymaniu rzeczy nie tylko na podłodze, ale również w obrębie tej samej przestrzeni na różnych poziomach tak, aby mogło się ich tam znaleźć więcej. Innowacja sortowania i układania odmieni nie jedną kanciapę.

Aby uniknąć sytuacji jak z wycinku poniższej rozmowy dobrym prezentem będzie duży zestaw różnorakich pędzli.

W kategorii skrzynie narzędziowe robi się ciekawie i czerwono dlatego moja pierwsza propozycja w kolorze św Mikołaja. Qbrick System PRO TOOLBOX RED Ultra HD

Grupa IV 150 zł – 300 zł

Jak to w popularnej kreskówce o kosmosie dla dorosłych proponuje na prezent lasery, a dokładnie poziomicę laserową. Idealna do wieszania na ścianie rodzinnych zdjęć jak i kolejnych certyfikatów ze szkoleń remontowych.

Następna propozycja to Imadło. Rzecz tak oczywista, że nie trzeba nawet argumentować.

Cenowo zaczynają się już mieścić małe elektronarzędzia i właśnie taką małą wariatkę wkrętarkę proponuję. Nigdzie, jak tu, nie jest tak ważne logo. Nazwa powinna brzmieć niemiecko/amerykańsko.

W tej grupie skrzynia narzędziowa to prawdziwy HIT sprzedażowy. Efekt wybuchu radości gwarantowany. Dodatkowy plus to idealny wymiar prezentowy i przyjdzie do Was nawet do paczkomatu!

QBRICK Skrzynka PRO Drawer 3 Toolbox RED szuflady

 

Grupa V 300 zł – 700 zł

Rozwijamy się narzędziowo - remontowo i większy sprzęt jest potrzebny. Wkrętarka akumulatorowa w tej grupie cenowej zabezpieczy nas na lata wiercenia i dokręcania.

Nie tylko dla zwolennika czystego auta, ale również chodnika wokół rabat różanych, ogrodzenia, elewacji lub po prostu miłośnika śmigusa dyngusa – będzie zadowolony z myjki ciśnieniowej.

Jak już jesteśmy przy samochodzie, a święta to okres zimowy, to dobrze się proponuje prostownik z booster startowym do ładowania akumulatora. Uwaga potrzebny jest zawsze jak go nie ma - dlatego lepiej mieć.

Do kwoty 700 zł znajdziemy już bardzo fajne zestawy skrzyń narzędziowych. Moja propozycja to Qbrick System ONE CART PROFI SET 2. Taki budżet pozwoli nam na szeroki wybór z różnych kategorii.

 

Grupa VI 700 zł – 6000 zł

W tej grupie przydaje się powiększona linia kredytowa na karcie lub kontakt do przedstawiciela providenta i raczej nie zmieści się pod choinką. Marzenie z dzieciństwa, kiedy to wszystkie resoraki były „naprawiane” w warsztatach z pudełek lub garażach zrobionych z kaset VHS. To już ostatnia przyziemna propozycja. Komplet szaf i regałów warsztatowych z możliwością przygotowania i dopasowania na wymiar wg. potrzeb. TOP!

 

 

Grupa Open, czyli sky is the limit

Koparko-spycharka. Dla ułatwienia zakupu znalazłem taką co jest na Alliexpress dostępna, ale lokalnie też powinno się przed Świętami coś uda dostać.

Jeżeli jest tylko odrobinę miejsca na działce lub dogadamy się z sąsiadem, to nie ma lepszego pomysłu od dźwigu żurawia wysokościowego. Uwaga mogą być potrzebne dodatkowe uprawnienia. Ze względu na cenę polecam połączyć ten prezent z inna okazją np. Urodzinami (pewnie do przodu na kilka lat dla kilku domowników) Żuraw pontains 856.

Dla spełnienia już wszystkich marzeń brakuje tylko Salonu pokazowego Qbrick System gdzie obdarowany będzie mógł zapraszać znajomych, gdzie razem wspólnie będą analizowane wszystkie możliwości systemu Qbrick dostępnego na www.Ratel24.pl

Rafał z Ratela :)

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 493 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Polecam RATEL24 - bardzo szybka dostawa.
2024-07-08
:)
pixel