Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Aktualności

Ekologiczne rozwiązania w Ratel24
Słowo ,,ekologia” wchodzi do nas drzwiami oraz oknami i czasami zapominamy co naprawdę oznacza. Jedną z ważniejszych zasad, którą kierujemy się w Ratel24 jest etyka pracy. Dotyczy ona przede wszystkim Was – naszych Klientów, ale także środowiska, w którym wszyscy żyjemy. Dla nas ekologiczne rozwiązania to czasami niewidoczne na pierwszy rzut oka decyzje, które razem tworzą wielkie zmiany. Zobaczcie, co robimy, żeby chronić naszą planetę!
Czytaj więcej
Subiektywny przewodnik po prezentach by Ratel24.pl
W tym krótkim przewodniku postaram się w różnych kategoriach cenowych zaproponować pomysł na świąteczny prezent. Wiadomo jest, że praktyczne upominki są tymi najlepszymi, a grupa praktycznych prezentów remontowych jest na szczycie rankingu na niespodziankę pod choinkę. Wszystkie wybrane przeze mnie propozycje są ogólnodostępne.
Czytaj więcej
Elektryka prąd nie tyka, ale czy musi za niego płacić?
Mając większą świadomość elektryk płaci za prąd, jak każdy z nas, ale zdecydowanie mniej. Jest sporo podstawowych i kilka zaawansowanych informacji których przyswojenie pozwoli na realne oszczędności zużycia prądu. Tu już prosta droga do ograniczenia zużycie ciepła pochodzącego z innych nośników energii, a to dlatego ze cześć niżej zawartych rad jest uniwersalna.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 431 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
super výběr zboží, a ochota personálu
2024-05-11
Polecam!
pixel